Street fight

Street Fight –Praktická Sebeobrana je univerzální systém sebeobrany beze zbraně, nebo se zbraní, proti ozbrojenému, nebo neozbrojenému útočníkovy.

Vše vychází z nutnosti bránit se násilí, které je velice častým jevem. Útočníci jsou brutálnější a používají daleko častěji zbraně. Systém je universální tím, že se v něm realizují cvičenci od 6 let do 80 a více. Systém nabízí možnosti každému cvičenci rozvíjet individuální dovednosti, na kterých postaví svou osobní sebeobranu. Zkušení instruktoři vedou cvičební jednotky co nejvíce podobné realitě ulice, proto se cvičí jak v kimonech, tak v civilním oblečení, protože na ulici nejsou optimální podmínky a už ne fér. Při cvičení jsou používány zbraně a to z počátku gumové a posléze ocelové ostré. Dále se používá teleskopický obušek, hole a další předměty každodenního používání.

Instruktoři mají dlouholeté zkušenosti se sebeobranou, které mají podloženy praktickou zkušeností z ozbrojených složek AČR a PČR. Nejedná se o bojový sport, proto není možná seberealizace v soutěžích. Naopak učí cvičence přežít v té nejhorší džungli: nemilosrdné, kruté lidské společnosti.

Naučíme Vás jak se nedostávat do konfliktů, což je podstata sebeobrany, ale pokud konflikt nastane -PŘEŽIJETE s co nejmenší újmou na Vašem zdraví. Je naprostý omyl všech začátečníků, že se naučí bránit a nic se jim nestane. Mít pořezanou ruku a zpacifikovaného útočníka je lepší než ………….

CHCETE SE NAUČIT BRÁNIT-PŘEŽÍT, PŘIJDĚTE MEZI NÁS!!!!!!!!!!!

Rozvrh tréninků

Pondělí 20.00 – 21.30 začátečníci + pokročilí horní dojo
Čtvrtek 20.30 – 22.00 začátečníci + pokročilí horní dojo

VIDEO Z ÚSPĚŠNÉHO VÝJEZDU NA ZÁVODY V NĚMECKU