Karate pro život je velmi specifickým kurzem, který nám závidí mnoho klubů karate z celé republiky. Kurz je určen pro mládež od 16 let a dospělé. V současné době máme dva oddíly – začátečníky a pokročilé.

Karate je zde chápáno jako rekreační sport, záliba, koníček a jako forma sebeobrany. Co vás čeká ? Zvýšíte si fyzickou kondici, naučíte se bouchnout a kopnout do lap, odražečů a boxovacích pytlů, naučíte se sebeobranně proti různým formám napadení a samozřejmě se naučíte karate ve všech jeho formách. Díky propracovanému systému zvládnete všechny kata (sestavy) stylu shotokan, naučíte se „prát“ ať již v řízených formách kumite (zápasu) nebo ve volném stylu. Kurz nenavštěvují děti, čemuž odpovídá i způsob vedení tréninku.

Karate pro život navštěvuje mládež i dospělí. Velká část dospělých se rekrutuje z řad rodičů členů našeho klubu, kteří chtějí podpořit své děti v jejich koníčku. Společně pak navštěvují semináře, soutěže a různé tréninkové kempy. Karate se stalo otázkou životního stylu jejich rodiny. Do oddílu pokročilých se ke karate také vrací lidé, kteří se karate věnovali kdysi a po třeba i několikaleté pauze by chtěli znovu začít.

Někteří naši členové, kteří tento kurz navštěvují již řadu let, pomaloučku pokukují po černých pásech. Z mnoha z nich jsou trenéři či rozhodčí. Jako pořadatelé pomáhají s organizací akcí, které náš sportovní klub pořádá. Právem jsme na ně hrdí.

Hledáte-li tradiční formu bojových umění, doplněnou o prvky sebeobrany a výbornou partů lidí, kteří se rádi pobaví při tréninku i po něm, jste na správném místě. Právě pro vás je určen kurz Karate pro život.

Rozvrh tréninků

Pondělí 18.30 – 20.00 začátečnícihorní dojo
Úterý 19.00 – 20.30 mírně pokročilíhorní dojo 20.00 – 21.30 pokročilídolní dojo
Středa 18.300 – 20.00 začátečnícihorní dojo
Čtvrtek 19.00 – 20.30 mírně pokročilíhorní dojo 20.00 – 21.30 pokročilídolní dojo