Podzimní camp Kickbox

Podzimní soustředění! Víkend plný makačky, trénování a čištění hlavy.

POZOR! Kapacita je omezená, s přihlašováním neváhejte.

Stejné místo jako v létě, protože jsme tam byli náramně spokojení. Super jídlo pomalu až do postele, klimatizovaná tělocvična se vším, co potřebujeme, příjemný personál, kterému nebylo zatěžko jen tak našim mlsounům upéct navíc ke všemu švestkový koláč, když zrovna sklízeli.

Tentokrát budeme bydlet přímo v objektu, kde je tělocvična, takže při nepřízni podzimního počasí nemusíme ani vytáhnout nos. Objekt je výrazně menší než ve velký penzion, a kdyby náhodou váš zájem překročil kapacitu, kterou máme k dispozici, máme smůlu a bude se postupovat systémem „kdo dřív přijde, ten dřív mele“, čili neváhejte. Příjezd a ubytování v pátek ve 13h, začínáme odpoledním tréninkem v 15h. Končíme nedělním obědem.

Plná penze, sportovní strava plus svačiny a druhá večeře, navíc all inclusive zásobené kuchyně v apartmánu. Jídlo si opravdu svoje vozit nemusíte:) Doprava vlastní. Většinou se poskládáme do aut, takže kdo může a chce nabídnout místa v autě, domluvíme se v tomto eventu na zdi.

S sebou: komplet výbavu na fight včetně dostatku náhradního oblečení, trénovat se bude i venku, pokud nebudou padat trakaře, tak s tím počítejte. Boty na ven a na běhání. Doplňky výživy.

Program: letní soustředění byl delší systém poskládaný ve vlnách techniky, intenzity a regenerace. Podzimní soustředění je sprint, ne maraton. Místo vln to bude jedna tsunami, prostě se za ten víkend nezastavíme:) Bude to makačka a bude to lítat. Boxing, běh, kruháče, hukot.

Soustředění je vhodné i pro začátečníky. Nerozhoduje technická pokročilost, ale chuť makat!
CENA: 1690,- Kc

JAK SE PŘIHLÁSIT: Pošlete platbu 1690CZK na účet klubu: 286969369/0800.

Do zprávy pro příjemce napište své jméno a příjmení.

Pokud máte specifické požadavky (potravinové alergie, speciální diety, zdravotní omezení, chcete jet se psem), dohodněte se s trenérem, leccos se dá přizpůsobit.
Těšíme se na vás a na další povedené soustředění!