Pořádáme kurz sportovní přípravky pro předškoláky

Kurz sportovní přípravky vymyslel a založil předseda klubu Karel Strnad před 20 lety. Hlavní myšlenkou bylo umožnit předškolním dětem cvičit karate. Jednalo se o novátorskou a průlomovou myšlenku, neboť v té době se pravidelnému cvičení předškolních dětí téměř nikdo nevěnoval. První tréninky probíhaly v posilovně Charlie centrum v Petrovicích.

 

V kurzech sportovní přípravky začínali cvičit karate téměř všichni úspěšní závodníci klubu, medailisté z mistrovství Evropy či světa.

IMG_7787 pripravka Michaltréninku vystřídali různí trenéři. Všichni zanechali v náplni cvičení a způsobu vedení kurzu svou stopu. Ať již to byl zakladatel Karel Strnad, nebo Jana Konečná, která vystudovala pedagogiku na VS UK či Martina Skalická, učitelka na prvním stupni základní školy. V současné době vede kurz Michal Strnad, který navazuje na zkušenosti svých předchůdců.
Sportuje vaše dítě rádo? Nevíte jaký sport mu vybrat? Vyzkoušejte naši sportovní přípravku. Naším cílem je, aby děti sportování bavilo. Samozřejmě klademe důraz na správné ovládání těla a obratnost. Část tréninku je věnována soutěžím a hrám. Rozvíjíme jejich kladný vztah k sportu.  U nás se vašim dětem bude líbit!

 

Mezi další sportovní aktivity, které pořádáme, patří kurzy bojových umění, cvičení pro ženy, volejbal, jóga pro seniory a kurzy anglického jazyka pro dospělé.

 

Přijďte si vyzkoušet první hodinu zdarma. Zavolejte nebo napište e-mail.

 

SKBU Hostivař – s námi sportuje rád každý!