SONY DSC

SONY DSC

Streetfight, neboli praktická forma ju-jutsu, je systém sebeobrany kombinující prvky různých, především japonských, bojových umění.

 

Na našich trénincích se naučíte jak předcházet krizovým situacím a v případě nutnosti jak je efektivně řešit. Výběr technik, které učíme, je upraven tak, aby se mohl zapojit téměř každý – preferujeme jednoduché a účinné techniky před technikami komplikovanými. Nejlepší obranou je samozřejmě útěk, ale pokud tato varianta z nějakého důvodu není možná, naše tréninky vás připraví na danou situaci adekvátně reagovat.

 

Pod vedením zkušených instruktorů s mnohaletou praxí cvičíme techniky boje v postoji (atemi-waza), přechody z postoje na zem pomocí hodů a strhů (nage-waza) a boj na zemi (ne-waza).

 

DSC_4584Během letních a zimních soustředění se také věnujeme nácviku boje a obrany proti zbraním jako jsou například nože, dřevěné či plastové meče, teleskopické obušky a předměty, které jsou dostupné v běžných situacích.

 

Nedílnou součástí každého tréninku je fyzická příprava a dril. Přátelská atmosféra a hecování ze strany trenérů a ostatních žáků vás zaručeně nakopne k lepším výkonům a posouvání osobních limitů. Individuální přístup také umožňuje každému jednotlivci zaměřit se na techniky dle svých vlastních fyzických dispozic. Netvrdíme, že vás naučíme bránit se za tři měsíce. Sebeobrana „snadno a rychle“ nefunguje. Důležitá je pravidelnost cvičení.

 

Pro pravidelné cvičení je doporučeno kimono, ale lze cvičit i v běžném sportovním oblečení (např. tepláky). Na letních a zimních soustředěních však tréninky většinou probíhají v civilním oblečení pro reálnější simulaci běžných podmínek.

 

3

Přijďte se mezi nás podívat, zacvičit si, získat sebevědomí a naučit se bránit. Cvičíme pravidelně dvakrát týdně a první trénink je zdarma.

 

 

 

 

 

Kurzovné na 1 měsíc 790,- Kč
Jednorázové vstupné 150,- Kč
Permanentka na 10 vstupů – platnost 2 měsíce 1 300,- Kč
 Kurzovné se hradí na období září – leden, únor – červen