Volejbalový oddíl dívek nabízí možnost hrát volejbal pro všechny věkové kategorie od první třídy základní školy.

 

Přípravka (minivolejbal)EOS_2014_12_14_0629

Přípravka je určena pro začátečníky a děti, které navštěvují 1. – 5. třídu základní školy. V přípravce dbáme na všeobecnou sportovní průpravu dětí, rozvíjíme především obratnost, koordinaci, sílu a rychlost. Velká část tréninků je zaměřena na míčové hry, atletická a gymnastická cvičení. V této kategorii se děti začínají postupně učit volejbalové techniky a také spolupracovat s ostatními dětmi.

V průběhu školního roku mají děti možnost porovnávat své dovednosti v turnajích barevného minivolejbalu, ale i mezi sebou v rámci oddílových turnajů.

 

Mladší žákyně

V kategorii mladších žákyň trénují dívky, které jsou narozeny 1. 7. 2003 a mladší. U dívek dále rozvíjíme volejbalové dovednosti tak, aby byly schopné hrát šestkový volejbal. Velký důraz klademe na zvládnutí správné volejbalové techniky, ale i na dostatečné množství času stráveného samotou hrou volejbalu.

SAM_2381

Starší žákyně

Kategorie starších žákyň je určena pro hráčky narozené 1. 7. 2001 a mladší. U hráček pokračujeme v rozvoji individuálních herních činností a jejich využití ve hře.

Kadetky

V kadetkách hrají dívky narozené 1. 7. 1999 a mladší.

 

Juniorky

Juniorky jsou naším nejstarším družstvem v kategorii mládeže. Hraji v něm dívky narozené 1. 7. 1997 a mladší. V této kategorii se zaměřujeme především na zdokonalování herního projevu, fyzickou přípravu a kompenzaci zatížení vzniklého při trénincích a zápasech.

 

Ženy

Ženy trénují 2x týdně pod vedením zkušené trenérky Renaty Šmídové.

V měsících září, květen a červen hrají 4. třídu v Pražském přeboru.-28

 

 

Všechny kategorie odehrají během roku celou řadu pražských a republikových turnajů. Každý rok také jezdíme na letní soustředění – letošní soustředění se opět uskuteční v Litoměřicích, kde jsme byli v loňském roce velmi spokojeni!

 

Kurzovné na 5 měsíců 2 600,- Kč