Jujutsu

Jujutsu

Jujutsu je komplexní bojové umění, které se ve své plné formě věnuje boji v postoji, boji na zemi a boji se zbraněmi. Dá se přirovnat k populárnímu MMA, ale není tak zaměřeno na sportovní soupeření a v našem oddíle trénujeme rozumnou formou, aby bylo přístupné pro každého, kdo se chce naučit účinně bránit bez předchozí znalosti bojových umění. Od založení se postupně koncepce tréninků zaměřila na jednoduchost, efektivitu a fyzickou i psychickou odolnost.

 

časté otázky

V našem oddíle se zaměřujeme na techniky hodů, kontroly a boji na zemi. Boj v postoji je nedílnou součástí, a proto spolupracujeme s oddílem kickboxu a naši svěřenci navštěvují minimálně jednu lekci kickboxu týdně k doplnění komplexní formy boje.

Pro všechny, kteří si chtějí zlepšit svou fyzickou a psychickou kondici, naučit se bránit sebe a své blízké a jsou ochotni obětovat kapku potu a nepohodlí, aby svého cíle dosáhli.
Obecně ano. V našem oddíle samostatně trénují chlapci  a dívky od 15 let věku, mladší většinou v doprovodu rodičů, takže cvičí celá rodina.

Cvičíme základní hody a strhy, které můžete znát z juda. Nedílnou součástí nácviku hodů je samozřejmě nácvik pádů. Dále se naučíte základní páky, škrcení a držení, zkrátka vše, co Vám pomůže k efektivní kontrole a dominanci nad soupeřem při boji na blízko a na zemi.
Boj v postoji se trénuje na lekcích kickboxu, více informací naleznete v sekci kickbox.

V oddíle jujutsu se na závodní přípravu nezaměřujeme.

 

Pro hody a boj na zemi je vhodné pevnější kimono, ale ze začátku postačí i triko a dlouhé kalhoty (tepláky).
Boj v postoji, viz sekce kickbox.

ceník

členství

5 měsíců

4 750 Kč

děti, studenti, senioři

4 950 Kč

dospělí

jednotlivý vstup

PERMANENTka

na 10 vstupů

1 500 Kč