Sportovní přípravka

Sportovní přípravka

Hlavním zaměřením kurzu je všeobecná sportovní příprava dětí. Rozvoj pohybové kultury a schopnosti ovládat své tělo správně, které se jim budou hodit při jakémkoli sportu, ale i v běžném životě

Cvičení s touto věkovou skupinou se v našem sportovním klubu věnujeme již téměř 20 let. Na základě získaných zkušeností umíme zařídit, aby náplň tréninků byla co nejpestřejší a pro děti zajímavá. Tím je motivujeme, aby si osvojily pozitivní přístup k pohybu a radost ze sportu, a zároveň jim zajistíme komplexní rozvoj a předejdeme riziku rané sportovní specializace

časté otázky

Pro děti ve věku 5 – 7 let.
U malých dětí se zaměřujeme zejména na rozvoj základních pohybových schopností – rychlosti, obratnosti, pružnosti a koordinace. Děti si vyzkouší běhat, skákat, chytit balón, přeběhnout lavičku, přeskočit bednu, základní gymnastické prvky a přirozené pohyby. Cvičení se často střídají a kombinují, zařazujeme hry a soutěže. S oblibou také používáme celou řadu nejrůznějších pomůcek – žíněnku, švédskou bednu, lavičku, míče, švihadla, fitbally, bosu atd.
Ano, kromě všeobecné sportovní průpravy, která je hlavní náplní tréninku, se věnujeme také základům bojových umění. K dispozici je sportovní přípravka pro karate a pro kickbox. Děti se postupně učí základní postoje, údery i kopy, navíc se seznámí s principy bojových umění – naučí se něco o disciplíně, uznávání autorit, respektu k ostatním a ovládání vlastního ega.
Cvičení v oddíle sportovní přípravky nevyžaduje žádné speciální vybavení. Úplně stačí sportovní oblečení – kraťasy a tričko. Cvičí se na boso, protože naše tělocvičny jsou vybaveny podložkami tatami.
Ano, máme ucelený systém od (před)školního věku až po juniory a dospělé, oddíly jsou přizpůsobené podle věku a sportovní úrovně. Výkonnostní skupiny jsou přirozeně zaměřené na příslušnou sportovní disciplínu, ale máme i oddíly, kde je hlavní důraz kladený na radost z pohybu a ze sportu. Pro bližší informace viz sekce Kickbox a Karate.

ceník

členství

5 měsíců

5390 Kč

děti

jednotlivý vstup

PERMANENTka

na 10 vstupů

1990 Kč

Vyzkoušej 1. lekci zdarma

Sportovní klub bojových umění Hostivař

1. LEKCI ZDARMA
si objednejte na: