Volejbal

Volejbal

Volejbal je kolektivní hra, v naší zemi velmi rozšířená, která se se často hraje i na rekreační úrovni a kterou je možno hrát do pozdního věku. Zároveň je technicky náročná, a proto je nezbytné před samotnou hrou získat určité dovednosti. Volejbalové tréninky jsou pro ty, co chtějí umět hrát.

časté otázky

V našem oddíle trénujeme volejbal v kategorii žen a mládežnické kategorie dívek. Ženy jsou v letošním roce přihlášeny do 4. třídy pražského přeboru. Zařazení dívek do soutěže plánujeme opět až napřesrok. V tomto roce se chceme věnovat tréninkové přípravě stávajícího týmu, tj. zejména zlepšení individuálních schopností a dovedností jednotlivých hráček, a nové hráčky nenabíráme.

V kategorii žen jsou potřeba předchozí volejbalové zkušenosti. V kategorii dívek vyžadujeme pravidelnou tréninkovou docházku 2-3x týdně, účast na soustředění a víkendových turnajích. V tuto chvíli je tým postavený a sehrává se, proto dočasně pozastavujeme nábor nových hráček. Jakmile budeme schopni opět vyhovět zájemcům o tréninky, budeme vás informovat.

Trenérkami mládeže jsou Jana Pospíšilová a Lenka Milotová
Oddíl žen trénuje Renáta Šmídová.

 

Tréninky probíhají v tělocvičně ZŠ Hostivař, a na venkovních hřištích SKBU Hostivař a TJ Sokolu Hostivař.

ceník

členství

5 měsíců

3 500 Kč

děti, studenti

2 400 Kč

dospělí

Vyzkoušej 1. lekci zdarma

Sportovní klub bojových umění Hostivař

1. LEKCI ZDARMA
si objednejte na: