Letní soustředění karate

Letní soustředění oddílu karate je za námi. Již tradičně jsme se vydali do sportcentra Doubí u Třeboně, který je umístěn nabřehu Opatovického rybníka a je částečně spojen hrází s rybníkem Svět. Veliká část areálu se rozprostírá převážně na travnatých plochách a místní staleté duby poskytují příjemný polostín. Ten jsme na letošním kempu uvítali, protože mnohdy denní teplota přesahovala přes 30 stupňů.

Soustředění se konalo od pondělí do neděle a mimo tréninků karate, dřiny a odříkání si členové našeho oddílu užili taky týden plný soutěží, koupání a zábavy. Tréninky karate byly rozdělené dle technické vyspělosti a věku cvičenců. Ti nejmladší měli možnost zatrénovat si s trenéry, které na svém běžném tréninku během školního roku ani třeba nepotkají. O tréninky se postarali Dan Sadke, Adam Balcárek, Michal Hurník, Adéla Matoušková, Dan Beneš, Dan Matoušek, Márton Lozsi, Lukáš Adam, Anna Rokosová a Vladimír Limburský. Dospělí závodníci, připravující se na nadcházející mistrovství světa WSKA, byli rozděleni dle jejich specializace. O tréninky kata se postarali Dan Matoušek, Dan Beneš a Vladimír Limburský, kumite tréninky měl pod taktovkou Marek Babor. Závodní oddíl měl také ve svém tréninkovém plánu zahrnutou posilovnu a ranní výběhy do blízké Třeboně. Mimo to si vyzkoušeli trénink karate v místním rybníku, a to hned dvakrát.

Volný čas mezi tréninky jsme vyplnili např. ping pongem, soutěží kánoí, volejbalu či turnajem ve spikeballu. Na programu jsme měli také dvě diskotéky, kde byl během první pořádán tradiční karneval a na druhé vyhlášen Miss a Missák letošního ročníku. Pro děti do 14 let byl uspořádán turnaj karate, kde někteří získali své vůbec první závodní zkušenosti. Dále se konaly i zkoušky na vyšší technické stupně. Gratulujeme všem úspěšným!

Letošní soustředění jsme si moc užili a již se těšíme na příští rok. Nyní je však před námi nová sezóna. Těšíme se na vás v září v našem dojo a reprezentantům, odlétajícím v září na WSKA, držíme palce!

OSS.

Report z Mistrovství světa karate WSKA
22.-24. září se konalo Mistrovství světa karate WSKA, kam Českou republiku vyrazilo reprezentovat celkem 11…
Letní soustředění karate
Letní soustředění oddílu karate je za námi. Již tradičně jsme se vydali do sportcentra Doubí…
Letní kemp Kickboxu
Kemp je vždycky silná záležitost, protože ta možnost nacpat do pěti dní 13 tréninkových jednotek,…
GASSHUKU JKA KARATE
Město Prachatice začátkem prázdnin hostilo letošní již 18. ročník českého Gasshuku. Nádherné goticko-renesanční centrum s…
NAŠI PARTNEŘI
Sportovní klub bojových umění Hostivař

1. LEKCI ZDARMA
si objednejte na: