K1 Liga – naše poslední letošní závody v kickboxu

Podzim byl náročný, všichni jsme buď unavení nebo nemocní nebo oboje, ale přesto jsme se ještě vydali do České Lípy, protože soupeři byli a nám bylo líto to nevyužít.
Dita si užívá, od té doby, co zhubla do nižší váhy, aby měla víc soupeřek k sobě, tak potkává všechno možné, jen ne stejně těžké holky. Minule jsme vzali zápas proti skoro devadesátikilové supertíze, dneska naopak skoro o dvě váhovky lehčí soupeřku a připravenou na box. Tak jsme čekali, jestli to nebude nějaký rychloblesk, ale Dita to zkontrolovala na dlouho, přehled, body, zkrátka zkušenosti rostou a výkon začíná být spolehlivý. S posunem v téhle sezóně jsme spokojení.
Horešák měl za úkol prolomit svou zamrzlost a sklony k pasivitě, a to se mu povedlo. Infarktová štípaná, nakoupil hodně, prodal taky za draho, rozchodil dvě počítání. Sice prohra na body, ale to je fuk, takový zápas člověka strašně posílí a posune.
Kryštof to dal na pána hlavně před zápasem, vrátil se z Thajska, za dva dny rozchodil jet lag, zhubnul pět kilo a vyrazil na Ligu. Tam to sice nešlo jak jsme chtěli, dlouhý soupeř a Kryštof ne a ne chytit rytmus a tempo, které potřebujeme, takže prohra na body, ale není, proč se zlobit – za tuhle sezónu Kryštof stihnul opravdu hodně fightů, nasbíral hodně zkušeností, a díky tomu dobře víme, kam se posouvat dál a co nám nejvíc svazuje ruce, a teď tomu jen musíme dát chvíli, aby si ty zkušenosti stačily sednout.
Díky supportu a zejména fotografce trunkova_jana, díky které si můžete prohlídnout okolní galerii. Makáme dál!

Emanuel Bisceglie v Praze na semináři
Ve dnech 21. - 23. dubna se v tělocvičnách ZŠ Hornoměcholupská konal seminář karate JKA…
Karate – report z Národního poháru
O víkendu se ve Sportovní hale Štěrboholy konal Národní pohár v karate, kterého se účastnila…
Report z únorové Ligy kickboxu
Dnes na Lize kickboxu byl divoký den. Dita měla celkem normální zápas proti soupeřce z…
Report z evropského šampionátu ESKA
Ve švýcarském Winterthuru se minulý týden konal evropský šampionát ESKA, na kterém Českou republiku reprezentovalo…
NAŠI PARTNEŘI
Sportovní klub bojových umění Hostivař

1. LEKCI ZDARMA
si objednejte na: