K1 Liga – naše poslední letošní závody v kickboxu

Podzim byl náročný, všichni jsme buď unavení nebo nemocní nebo oboje, ale přesto jsme se ještě vydali do České Lípy, protože soupeři byli a nám bylo líto to nevyužít.
Dita si užívá, od té doby, co zhubla do nižší váhy, aby měla víc soupeřek k sobě, tak potkává všechno možné, jen ne stejně těžké holky. Minule jsme vzali zápas proti skoro devadesátikilové supertíze, dneska naopak skoro o dvě váhovky lehčí soupeřku a připravenou na box. Tak jsme čekali, jestli to nebude nějaký rychloblesk, ale Dita to zkontrolovala na dlouho, přehled, body, zkrátka zkušenosti rostou a výkon začíná být spolehlivý. S posunem v téhle sezóně jsme spokojení.
Horešák měl za úkol prolomit svou zamrzlost a sklony k pasivitě, a to se mu povedlo. Infarktová štípaná, nakoupil hodně, prodal taky za draho, rozchodil dvě počítání. Sice prohra na body, ale to je fuk, takový zápas člověka strašně posílí a posune.
Kryštof to dal na pána hlavně před zápasem, vrátil se z Thajska, za dva dny rozchodil jet lag, zhubnul pět kilo a vyrazil na Ligu. Tam to sice nešlo jak jsme chtěli, dlouhý soupeř a Kryštof ne a ne chytit rytmus a tempo, které potřebujeme, takže prohra na body, ale není, proč se zlobit – za tuhle sezónu Kryštof stihnul opravdu hodně fightů, nasbíral hodně zkušeností, a díky tomu dobře víme, kam se posouvat dál a co nám nejvíc svazuje ruce, a teď tomu jen musíme dát chvíli, aby si ty zkušenosti stačily sednout.
Díky supportu a zejména fotografce trunkova_jana, díky které si můžete prohlídnout okolní galerii. Makáme dál!

Report z Mistrovství světa karate WSKA
22.-24. září se konalo Mistrovství světa karate WSKA, kam Českou republiku vyrazilo reprezentovat celkem 11…
Letní soustředění karate
Letní soustředění oddílu karate je za námi. Již tradičně jsme se vydali do sportcentra Doubí…
Letní kemp Kickboxu
Kemp je vždycky silná záležitost, protože ta možnost nacpat do pěti dní 13 tréninkových jednotek,…
GASSHUKU JKA KARATE
Město Prachatice začátkem prázdnin hostilo letošní již 18. ročník českého Gasshuku. Nádherné goticko-renesanční centrum s…
NAŠI PARTNEŘI
Sportovní klub bojových umění Hostivař

1. LEKCI ZDARMA
si objednejte na: