K1 Liga – naše poslední letošní závody v kickboxu

Podzim byl náročný, všichni jsme buď unavení nebo nemocní nebo oboje, ale přesto jsme se ještě vydali do České Lípy, protože soupeři byli a nám bylo líto to nevyužít.
Dita si užívá, od té doby, co zhubla do nižší váhy, aby měla víc soupeřek k sobě, tak potkává všechno možné, jen ne stejně těžké holky. Minule jsme vzali zápas proti skoro devadesátikilové supertíze, dneska naopak skoro o dvě váhovky lehčí soupeřku a připravenou na box. Tak jsme čekali, jestli to nebude nějaký rychloblesk, ale Dita to zkontrolovala na dlouho, přehled, body, zkrátka zkušenosti rostou a výkon začíná být spolehlivý. S posunem v téhle sezóně jsme spokojení.
Horešák měl za úkol prolomit svou zamrzlost a sklony k pasivitě, a to se mu povedlo. Infarktová štípaná, nakoupil hodně, prodal taky za draho, rozchodil dvě počítání. Sice prohra na body, ale to je fuk, takový zápas člověka strašně posílí a posune.
Kryštof to dal na pána hlavně před zápasem, vrátil se z Thajska, za dva dny rozchodil jet lag, zhubnul pět kilo a vyrazil na Ligu. Tam to sice nešlo jak jsme chtěli, dlouhý soupeř a Kryštof ne a ne chytit rytmus a tempo, které potřebujeme, takže prohra na body, ale není, proč se zlobit – za tuhle sezónu Kryštof stihnul opravdu hodně fightů, nasbíral hodně zkušeností, a díky tomu dobře víme, kam se posouvat dál a co nám nejvíc svazuje ruce, a teď tomu jen musíme dát chvíli, aby si ty zkušenosti stačily sednout.
Díky supportu a zejména fotografce trunkova_jana, díky které si můžete prohlídnout okolní galerii. Makáme dál!

Report z evropského šampionátu ESKA
Ve švýcarském Winterthuru se minulý týden konal evropský šampionát ESKA, na kterém Českou republiku reprezentovalo…
K1 Liga – naše poslední letošní závody v kickboxu
Podzim byl náročný, všichni jsme buď unavení nebo nemocní nebo oboje, ale přesto jsme se…
Přivezli jsme mistrovské pásy z Rakouska
Minulý týden se naše letošní medailová sbírka rozrostla ještě o další mezinárodní cenné kovy. Simona…
Medailové hody na Mistrovství republiky v karate
Výprava 30 nominovaných závodníků o víkendu vyrazila do Karlových Varů, kde se v KV Aréně…
NAŠI PARTNEŘI
Sportovní klub bojových umění Hostivař

1. LEKCI ZDARMA
si objednejte na: